نرم افزار تغییر خودكار پروفایل ها نوكیا سری 60 ورژن5 Profile Scheduler v1.10.9


Profile.Scheduler.v1.10.9.S60v5.www.MihanDownload.com.jpg
حتما برای شما نیز پیش آمده است كه در جلسه یا قرار ملاقات مهمی باشید و فراموش كرده باشید گوشی خود را بر روی پروفایل سایلنت قرار دهید.نرم افزار Profile Scheduler v1.10.9 نرم افزاری می باشد كه به منظور تعویض خودكار پروفایل های گوشی ساخته شده است.به وسیله ی این نرم افزار كاربردی قادرید پروفایل گوشی خود را طوری تنظیم كنید كه پروفایل آن در تاریخ و زمان خاصی بطور خودكار تغییر كند تا دیگر به این ترتیب نگران فراموش كردن تعویض پروفایل گوشی خود نباشید.
نرم افزار Profile Scheduler v1.10.9 قابل نصب بر روی گوشی های نوكیا سری 60 ویرایش پنجم می باشد و هم اكنون می توانید با مراجعه به ادامه ی مطلب این نرم افزار مفید را از سایت میهن دانلود دریافت كنید.

ادامه مطلب...


نسخه جدید نرم افزار ایجاد تماس های ساختگی برای نوكیا سری 60 ورژن 3 و 5 Fake Calls v1.05

Fake.Calls.v1.05.S60v3.S60v5.www.MihanDownload.com.jpg
نرم افزار Fake Calls v1.05 یكی از نرم افزارهای فوق العاده كاربردی منتشر شده برای گوشی های نوكیا می باشد كه در نوع خود واقعا نرم افزاری مفید و سودمند بحساب می آید.با استفاده از این نرم افزار می توانید تماس های ساختگی را در گوشی خود ایجاد كنید و وانمود كنید كه گوشی شما درحال زنگ خوردن می باشد.شما می توانید برای این كار زمان خاصی را تنظیم كنید و همچنین شماره ای دلخواه را برای تماس گیرنده تعیین نمایید.
نرم افزار فوق قابل نصب بر روی گوشی های نوكیای دارای سیستم عامل سیمبیان سری 60 ویرایش سوم و پنجم می باشد و هم اكنون می توانید آخرین نسخه ی فعلی منتشر شده ی این نرم افزار كاربردی را از سایت میهن دانلود دریافت كنید.

ادامه مطلب...
 افزایش قد

دانلود رایگان بازی کامپیوتر پرتابل شکار حیوانات Hunting Unlimited 2009


reddeer.jpgبازی های در سبک شار حیوانات طرفداران بسیاری دارد که محدوده سنی خاصی را برای آن قائل نمی شوند. این به این دلیل است که چنین بازی های کامپیوتری البته اگر با گرافیک بالایی طراحی شوند اصلا خسته کننده نبوده و اتفاقات پیش روی غیر قابل پیش بینی می باشند. Hunting Unlimited 2009 یکی از این بازی هاست. در این بازی کاراکتر اصلی یک شکارچی حرفه ای با انواع سلاح های شکاری خوش دستی است که در مناطق جنگلی شمال امریکا تا جنگل های رویایی و بسیار زیبای آلاسکا و مناطق جنگلی دیگر در قاره امریکا حضور می یابد و به شکار حیواناتی همچون گوزن و گراز وحشی و آهو و ... می پردازد. صحنه های کشته شدن شکار در این بازی از نظر طبیعی بودن و به واقعیت نزدیک بودن مثال زدنی است. طوری که بازیگر احساس می کند در حال شکار یک حیوان واقعی است. در این بازی می توانید از میان 17 نوع حیوان موجود در مراحل مختلف نسبت به شکار هرکدام اقدام نمایید. از ویژگی های مهم دیگر بازی بدون نیاز به نصب (پرتابل) بودن آن می باشد.
توضیحات کامل و تصاویری از بازی در ادامه مطلب موجود است.
ادامه

نوشته شده در تاریخ شنبه 14 فروردین 1389    | توسط: ahangsaz20    |    | نظرات()